TACTICA Pharmaceuticals z Certyfikatem ISO

 

Z przyjemnością informujemy, że TACTICA Pharmaceuticals uzyskała międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2008 i tym samym posiada System Zarządzania Jakością według norm ISO. Firma w lipcu 2014 r. pomyślnie przeszła audyt, na podstawie którego otrzymała certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie dystrybucji suplementów diety, leków bez recepty, wyrobów medycznych, leków na receptę oraz kosmetyków.

System zarządzania jakością ISO 9001 to międzynarodowy standard normujący wymagania, jakie powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji. Certyfikat ISO 9001:2008 przyznawany jest na okres trzech lat, a zgodność zarządzania firmą z normą ISO jest corocznie sprawdzany w formie audytu.

Zorientowanie na klienta, przywództwo, zaangażowanie ludzi, podejście procesowe, systemowe podejście do zarządzania, ciągłe doskonalenie, rzeczowe podejście do podejmowania decyzji, wzajemne korzyści w stosunkach z dostawcami – to 8 zasad jakości, które w TACTICA Pharmaceuticals od dawna staramy się wdrażać. Nasz udział w procesie certyfikacji TÜV Rheinland to efekt nieustannych starań o utrzymanie zaufania naszych klientów, a także zadowolenia naszych pracowników i kontrahentów. Wierzymy, że pozytywne wyniki audytu pozwolą nam podnieść jakość naszych wyrobów oraz efektywność pracy.